Ürünlerimizi: 4 Kıta ve 20'den Fazla Ülkeye İhraç Ediyoruz.

KÇS, 2006 yılında KİPAŞ Holding tarafından kurulmuş ve 2008 yılında üretimine başlamıştır. KÇS Kipaş Çimento, 2012 yılında yaptığı yeni hat yatırımı ile birlikte Yıllık 3.200.000 ton Klinker ve 4.000.000 ton Çimento üretim kapasitesine sahip Çimento Üretim Tesisi’ ne sahiptir. Çimento Üretim Fabrikasının yanı sıra toplamda 33.000 m3/gün kapasitesine sahip 7 ilde faaliyet gösteren 15 adet Beton tesisi ile birlikte başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere Kahramanmaraş ve çevresindeki illerde güçlü bir aktördür. Yapı malzemeleri sektöründe yaptığı yatırımlara devam ederek 2013 yılında dönemin son teknolojik olanakları ile kurulan KÇS Kipaş Gazbeton Kahramanmaraş Tesisi 400.000 m3 gazbeton üretim kapasitesine sahiptir. KÇS Kipaş Gazbeton, 2019 yılında Aydın Söke de 600.000 m3 kapasiteli ikinci Gazbeton Üretim Tesisi yatırımını gerçekleştirerek, gazbeton üretim kapasitesini toplam 1.000.000 m3'e çıkarmıştır. Yatırım yaptığı her alanda öncü misyonunu sürdüren Kipaş Holding ve KÇS, Söke Tesisinde Donatılı Gazbeton üretimini de 2019 yılında hayata geçirmiştir.

KÇS KİPAŞ ÇİMENTO

KÇS Kipaş Çimento, yapı malzemeleri sektöründe yaptığı yatırımlara devam ederek 2013 yılında Kahramanmaraş’ta 450.000 m3 ve 2019 yılında Aydın’da 700.000 m3 kapasiteli Gazbeton Üretim Tesislerini kurmuştur. Sektörünün en iyisi olması prensibi ile çalışarak kısa zamanda Türkiye’nin önde gelen çimento üreticileri arasına girmiştir. Sürekli iyileştirme, verimli üretim ve çevreyi koruma yaklaşımı ile KÇS, atık ısıdan 9 MW/h üretim kapasitesine sahip enerji santralini 2017 yılında devreye almış, atıkların bertaraf edilerek enerji kazanımı yaptığı "Atık Yakma Tesisi"ni 2018 yılında devreye almıştır. Halen Kahramanmaraş ilinin, Pazarcık ilçesi Gaziantep-Narlı otoban gişeleri yolu üzerinde 756.000 m2’lik bir alanda Çimento ve Gazbeton üretim faaliyetlerini yürüten KÇS, 7 ilde bulunan tesisleri ile Çimento, Gazbeton ve Beton üretim faaliyetlerini sürdürmekte ve tesislerinde yaklaşık 1000 kişi istihdam etmektedir.

AR-GE TESİSİMİZ

KÇS KİPAŞ sektöründe öncü olma yolunda fark yaratarak; yenilikçi teknolojisini, bilgi ve inovasyon ile destekleyerek sürekli gelişimi benimsemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentilerini, inşaat sektörünün değişimleri ile beraber harmanlayarak,  ihtiyaç doğrultusunda ürünlerin performanslarını iyileştirerek sektöre en iyi ısısal performans değerini sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

KÇS KİPAŞ KALİTE POLİTİKASI

  • Hizmetin her aşamasında modern teknolojiyi kullanarak; kanun, mevzuat, yasal şartlar ve standartlara uygun, kalite ve güvenilirlikteki ürünleri piyasaya sunmak, 
  • Enerji verimliliğinin arttırılması ve mevcut enerji kayıplarının önlenmesi yoluyla tüketilen enerji miktarının ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı engellemeden, kalite ve performansı düşürmeden sağlamak,
  • Sürekli iyileştirme ve geliştirme prensipleri doğrultusunda yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek yerinde saymadan daha emin adımlarla kaliteyi ilk seferinde ve sürekli sağlayıp pazarında saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak şirketimizin temel politikasıdır.

 

ATIK ISI GERİ KAZANIMI

ATIK GERİ KAZANIMI & BERTARAFI

KÇS Kipaş Çimento İşletmemiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin www.kcs.com.tr Sitesini Ziyaret Ediniz.

Kapat
Popüler Aramalar